Главная IT Новости З'явився додаток Blogger для Android
З'явився додаток Blogger для Android
Новости
Одна з найстаріших платформ для створення персональних блогів - Blogger, яка діє вже більше 11 років , нарешті, обзавелася власним додатком для Android. Ситуація в даному випадку вийшла досить незвичайна. Справа в тому, що з 2003 року, платформа Blogger є частиною Google, операційна система Android теж належить інтернет-компанії, але мобільний клієнт з'явився лише через півтора року після його релізу на конкуруючій платформі iOS.
Android-Blogger
Сам додаток виявилося дуже простим і великих можливостей воно не пропонує. Зокрема Blogger для Android дозволяє написати і опублікувати нову замітку в блог, відредагувати вже наявну, прикріплювати до записів фотографії - це все. Крім того, з'являється можливість опублікувати фотографії в блозі прямо з медиагалереи смартфона. Додамо, що за допомогою програми можна проглянути всі свої попередні записи і чернетки в блозі, а також підключити до клієнта кілька облікових записів Blogger.
Android-Blogger1
Такого роду програмі дуже не вистачає функції редагування коментарів, але про подальші плани Google щодо розвитку даного клієнта інформації немає.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн