Главная IT Новости Xi3 створена компактний модульний комп'ютер
Xi3 створена компактний модульний комп'ютер
Новости
Xi3 створена компактний модульний комп'ютер

hand_Xi3Компанія Xi3 створила компактний комп'ютер, який має модульну структуру. Розробники з Xi3 декларують, що сучасна концепція комп'ютера, як пристрою, що працює 2-4 роки, після чього змінюється на інший, не вірна. Тому розроблюючи свою модель вони, в першу чергу, підходили до конструювання з точки зору можливості  подального апгрейда. У компанії рахують, що власникам їх комп'ютера більше ніколи не доведеться купляти повністю новий ПК.
Для забезпечення зміни конфігурації, в алюмінієвому корпусі комп'ютера замість материнської плати встановлені більш дрібні плати, які можна заміняти в майбутньому Плюсом Xi3 також є компактний розмір і оригінальній дизайн, який щоправда відразу ж спричинив за собою  високу вартість.
Ціна базової моделі з 20-ват споживанням енергії, 8 ГБ пам'яті на диску, 2 ГБ RAM, і низьковольтним процесором AMD 1,8 ГГц складає $ 850. При цьому у вартість навіть не входить операційна система. Однак головним недоліком Xi3 можна вважати те, що в ньому використовуються комплектуючі, які можна буде купити тільки у виробника за встановленною ним же ціною, яка може бути досить високою.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн