Главная IT Новости Вбудоване на сайти YouTube-відео тепер можна відкладати для подальшого перегляду
Вбудоване на сайти YouTube-відео тепер можна відкладати для подальшого перегляду
Новости

У плеєрі YouTube, який вбудований на сайті, з'явилася нова функція, що надає можливість відкладати перегляд відео. У верхньому правому куті додана кнопка Watсh later, в якій розміщується відео в спеціальний список, до якого можна буде перейти, коли у користувача з'явиться вільний час для перегляду.

ytwl

 

Для того, щоб знайти все зазначене відео, треба просто зайти на YouTube під своїм обліковим записом. Всі відкладені  файли будуть виводитись прямо на домашній сторінці.
Як вже зрозуміло, для використання нової функції користувач повинен зайти на YouTube. Зберігати список відео можна було б і в Cookies, однак це означало б, що доступ до відкладеного відео можна буде отримати лише з одного комп'ютера.

Відкладені ролики можна прибрати з домашньої сторінки тільки подивившись їх. Оскільки функція тільки з'явилася на YouTube, то це швидше за все просто невелика недоробка, яка незабаром буде виправлена.

Нова функція працює незалежно від того, який embed-код використовується на сторінці (звичайний / flash або новий, також відомий як iFrame або HTML5).

Варто зазначити, що на YouTube нещодавно з'явилася функція автоматичного продовження перегляду відео з попереднього моменту, яка в якомусь сенсі доповнює Watch later.

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн