Главная IT Новости У Ubuntu 11.04 плеєр Banshee став програвачем за замовчуванням
У Ubuntu 11.04 плеєр Banshee став програвачем за замовчуванням
Новости
У Canonical вже досить довгий час подумують про зміну браузер системи і переході з Firefox на Chrome. З недавніх пір в альфа-версії Ubuntu 11 стали використовувати нову графічну оболонку Unity , замість GNOME, а також змінили ряд інших додатків.
banshee
Тепер офіційно стало відомо про те, що в операційній системі буде застосован новий медіаплеєр. Для Linux є кілька хороших і популярних програвачів, і в Canonical вирішили переключитися на Banshee замість Rhythmbox. Новий плеєр вже застосовується в Ubuntu 11.04.
Banshee підтримує велику кількість аудіо і відео форматів, уміє синхронізуватися з Android і iOS мобільними пристроями, має вбудовану підтримку сервісу Amazon і eMusic, з яких можна купувати музику, а також інтегрується з Last.fm і Wikipedia.

Два місяці тому Canonical проводила опитування про те, який плеєр користувачі вважають за краще бачити в системі. Голоси розподілилися приблизно однаково між Rhythmbox і Banshee, однак Марк Шаттлворт, вже заявляв, що «Ubuntu - це не демократія». Якщо в компанії вирішили, що необхідно використовувати новий плеєр, то так і буде. Однак користувачі завжди мають можливість самостійно встановлювати і використовувати будь-який інший плеєр.

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн