Главная IT Новости У Стенфорді показали приклади додатків, що використовують NFC
У Стенфорді показали приклади додатків, що використовують NFC
Новости
Розробники мобільних телефонів планують інтегрувати в моделі, які з'являться в найближчому майбутньому, чіпи NFC (near field communications). Наприклад компанія Apple збирається впровадити нову технологію не тільки в новий iPhone, але і в комп'ютери iMac.
У той час, як багато хто продовжує пов'язувати NFC з можливістю мобільних платежів, група дослідників з Stanford MobiSocial lab продемонструвала і інші способи застосування технології.
Дослідники використовували смартфон Nexus S, і насамперед прибрали деякі обмеження Android Gingerbread. Ця версія операційної системи за замовчуванням вміє використовувати NFC лише для зчитування тегів. Після цього були створені кілька додатків з соціальним ухилом і застосуванням технологій обміну файлами P2P. Перша програма дозволяє обмінюватися фотографіями просто притиснувши два телефони один до одного. Після цього на іншому телефоні з'явиться повідомлення з пропозицією завантажити фотографію. Наступна утиліта дозволяє працювати разом з одним додатком на різних телефонах.
Необхідність робити модифікації з Android не дозволяє всім користувачам працювати з цими програми вже зараз, але розробники розраховують на те, що подібні і аналогічні програми будуть доступні для Android і інших мобільних платформ вже в самий найближчий час.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн