Главная IT Новости У США намагаються створити нову систему авторизації користувачів Інтернету
У США намагаються створити нову систему авторизації користувачів Інтернету
Новости
loginМіністерство торгівлі США планує розроблення нової системи перевірки авторизації. На думку цього відділу, Інтернет не зможе досягти свого повного потенціалу до тих пір, поки користувачі не будуть впевнені у своїй безпеці онлайн.
Традиційна система авторизації на ПК та в Інтернеті передбачає введення імені користувача і пароля. Імена іноді бувають вже зайняті на сайті, а паролі взагалі завжди рекомендується використовувати різні. Не дивно, що без використання допоміжних утиліт користувач швидко забув би частину імен і паролів. У міністерстві торгівлі також знають про те, що зловмисники часто використовують звички людей вказувати як паролі звичайні слова або імена. Тому сподіваються, що нова система ідентифікації повністю викоренить можливість легкого злому пароля.

Передбачається, що при включенні комп'ютера або смартфона, користувач буде проводити ідентифікацію за допомогою цифрового маркера, смарт-карти, відбитку пальців, або іншого способу. З моменту входу в систему користувач отримає доступ до всіх сайтів, які будуть підтримувати нову систему. При цьому первинна ідентифікація буде відбуватися онлайн. Для цього необхідно буде вибрати організацію, яка надає такі можливості. У залежності від цього користувач зможе вибирати і різні методи і пристрої для ідентифікації, які не обмежені перерахованими вище варіантами. Система буде децентралізованою і не буде підконтрольна урядовим структурам.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн