Главная IT Новости Творець Jabber почав розробку нового сервісу для запису всіх подій в житті користувача
Творець Jabber почав розробку нового сервісу для запису всіх подій в житті користувача
Новости
Творець Open Source протоколу XMPP, відомого також як Jabber, Джеремі Міллер, залучив інвесторів і зайнявся новим проектом.
The Locker Project - Open Source сервіс, який буде записувати дані про активність користувача онлайн, а також в оффлайн (за допомогою спеціальних сенсорів), після чого отриману інформацію можна буде зберігати і використовувати спільно зі спеціальними програмами.
Користувачі будуть викачувати спеціальний код, який можна буде запустити на власному сервері, або використовувати для цих цілей WordPress.org і WordPress.com. Після цього сервіс буде збирати всю інформацію про користувача (повідомлення Twitter, фото, відео, відвідані сайти, дані від різноманітних сенсорів, наприклад пульсомірів, фінансові записи (транзакції), та багато іншого), до якої відкритий доступ, і архівувати її в особистому сховище.

Зараз група розробників займається збором відгуків про те, які можливості користувачі хотіли б бачити в їх сервісі. Виходячи з поточного бачення проекту, команда планує реалізувати в сервісі можливість виведення новин на основі того, що користувач вважає за краще читати. Також можлива постановка швидкого попереднього діагнозу на основі медичної історії, і показників датчиків.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн