Главная IT Новости Toshiba показала 3D-ноутбук, який не вимагає для перегляду стереокартинки спеціальних окулярів
Toshiba показала 3D-ноутбук, який не вимагає для перегляду стереокартинки спеціальних окулярів
Новости
Компанія Toshiba так як і Sony є одним з найбільш активних інноваторів в сфері розвитку 3D-технологій для споживчого ринку. Але на відміну від конкурента, Toshiba ще й розвиває засоби формування стереоскопічного зображення, яке видно неозброєним поглядом. Вона вже анонсувала комерційний 3D телевізор, який не потребує окулярів. Більш того, на CES 2011 Toshiba привезла перший в світі ноутбук, що володіє аналогічною функціональністю.
Toshiba-3D-Laptop1
На даний момент пристрій представляе собою лише прототип і в такому вигляді він у магазини точно не потрапить. За словами глави відділу Toshiba з просування продукції Філа Осако (Phil Osako), для використання в комерційних ноутбуках технологія буде готова лише ближче до кінця поточного року.
Toshiba-3D-Laptop2
Крім технологічного 3D-дисплея, що використовує принцип паралакс-бар'єру для формування стереоскопічного зображення неозброєним поглядом, ноутбук укомплектований функціональною веб-камерою. Вона відстежує рухи голови користувача щодо екрану ноутбука і дозволяє автоматично відтворювати 3D-зображення в залежності від розташування користувача. Це, в теорії, дозволяє трохи збільшити кути зору 3D-екрану.
На практиці ж журналісти Engadget відзначили, що варто навіть незначно відхилитися від певного кута при перегляді 3D-контенту, як ефект об'ємного зображення буквально розсипається і погляду постає розмита і змазана картинка. Але до кінця року у фахівців Toshiba ще достатньо часу для доопрацювання своєї технології.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн