Главная IT Новости Synology розширила модельний ряд мережевих сховищ інформації
Synology розширила модельний ряд мережевих сховищ інформації
Новости
Компанія Synology збільшила модельний ряд мережевих сховищ інформації (NAS) і анонсувала високофункціональні пристрій DiskStation DS211, який орієнтований на застосування в офісній сфері, а також ентузіастами.
synology
Пристрій призначений для встановлення двох 3,5-дюймових жорстких дисків з інтерфейсом SATA2 ємністю до 3 ТБ кожен. При цьому підтримується можливість гарячої заміни накопичувачів. Новинка оснащується процесором, що працює на частоті 1,6 Ггц і оперативною пам'яттю об'ємом 512 МБ. Для підключення до мережі призначений гігабітний мережевий інтерфейс Ethernet. Також в наявності є слот для карт пам'яті формату SD для безпосереднього копіювання даних з них і три порти USB 2.0, до яких можуть підключатися додаткові зовнішні накопичувачі або до двох мережевих принтерів. Для управління мережним сховищем інформації Synology DiskStation DS211 використовується програмне забезпечення DSM (DiskStation Manager) 3.0. Новинка має підтримку апаратної функції шифрування даних за допомогою 256-бітного AES алгоритму. Пристрій здатний виконувати функції файл-сервера, FTP-сервера, веб-станції, станції системи спостереження (підтримується до 12 IP-камер), фото станції, аудіо-станції, станції завантаження, DLNA / UPnP медіа-сервнра, iTunes-сервера і принт -сервера. Така модель оснащується 92-міліметровим вентилятором, який видає шум 19,4 дБ. Пристрій має розміри 165х108х233, 2 мм і масу 1,25 кг.

Очікується, що мережне сховище інформації Synology DiskStation DS211 надійде в продаж вже незабаром за рекомендованою роздрібною ціною близько $ 400. Новинка забезпечується 2-річною гарантією виробника.

Последние статьи:
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн