Главная IT Новости SteelSeries представила нові бездротові навушники для Xbox 360
SteelSeries представила нові бездротові навушники для Xbox 360
Новости
Компанія SteelSeries анонсувала кілька нових навушників на виставці CES. Spectrum 7xb зроблені для ігрової консолі Xbox 360. У бездротових навушниках є регульований мікрофон, який можна сховати, а сама конструкцію пристрою умовно поділена на 4 частини, завдяки чому 7xb можна змінювати і надаваті їм більш компактний вигляд.
steelseries
Органи управління розміщені на правому динаміку. Технологія LiveMix дозволяє накладати голоси гравців на звуки і музику таким чином, щоб гравці краще чули один одного, а не дезорієнтовувались за різними звуковими шумами всередині гри. Функція ExactSND, яка включається спеціальною кнопкою на корпусі, дає змогу вибрати один з трьох заздалегідь налаштованих пресетів для різних видів звуків. Для відтворення аудіо використовується канал пропускною здатністю 4 Мб / с, чого повинно вистачати для трансляції нестисненого аудіо у відмінній якості. 7xb можуть функціонувати на відстані до 10 метрів від передавача протягом 20 годин (на двох батарейках AAA). Навушники надійдуть у продаж в другому кварталі і чи будуть коштувати $ 150.

Siberia Neckband можна використовувати з iPod, iPhone, iPad, що дозволить управляти цими портативними пристроями за допомогою 3-кнопкового пульта управління на шнурі. Навушники вже надійшли у продаж і коштують $ 80.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн