Главная IT Новости Sony випустила оптичні приводи з підтримкою Blu-ray 3D
Sony випустила оптичні приводи з підтримкою Blu-ray 3D
Новости

Sony випустила оптичні приводи з підтримкою Blu-ray 3D

sony-bd-writerКомпанія Sony розширила модельний ряд пропонованих оптичних приводів Blu-ray і презентувала два пристроїв BWU-500S і BD-5300S. Ці новинки відрізняються від більшості присутніх на ринку аналогів підтримкою Blu-ray 3D.
Оптичні накопичувачі Sony BWU-500S і BD-5300S призначені для використання в складі системних блоків у зовнішніх 5,25-дюймових відсіках. Для підключення до системи використовується інтерфейс SATA.
Обидві представлені моделі здатні записувати одношарові носії BD-R на швидкості до 12X і двошарові носії BD-R на швидкості 8X. При цьому наголошується, що швидкість 12X досягається навіть для носіїв BD-R, для яких спочатку заявлена швидкість 6X. Також нові пристрої здатні записувати стандартні диски DVD /-R ємністю 4,7 ГБ на швидкості до 16X, носії DVD /-R Dual layer - на швидкості до 8X, DVD RW - на швидкості до 8X, DVD-RW - на швидкості до 6X , CD-R на швидкості до 48X, CD-RW на швидкості до 24X, DVD-RAM - на швидкості до 12X. Відзначається, що обидві новинки володіють підтримкою технологій моніторингу процесу запису і підвищення швидкості читання для забезпечення плавного відтворення відео. Пристрій BD-5300S призначено для розповсюдження серед OEM збирачів систем. Модель BWU-500S орієнтована на роздрібні продажі. У комплект її поставки включається програмне забезпечення CyberLink Media Suite і один оптичний носій Sony BD-R ємністю 25 ГБ.
Очікується, що оптичні приводи Sony BWU-500S і BD-5300S почнуть поширюватися в кінці цього місяця, але рівень їх цін поки не розголошується.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн