Главная IT Новости NVIDIA розповіла про переваги багатоядерних процесорів для смартфонів і планшетів
NVIDIA розповіла про переваги багатоядерних процесорів для смартфонів і планшетів
Новости
Компанія NVIDIA розповіла про деякі переваги, які забезпечують 2-ядерні процесори Tegra 2 в смартфонах і планшетах в порівнянні з іншими чіпами.
nvidia-cores
Наголошуэться, що системи на чіпі Tegra 2 забезпечують істотне пыдвищення продуктивності при виконанні, практично, будь-яких завдань. У той же час, незважаючи на підвищення продуктивності, такі процесори забезпечують також і зниження загального рівня енергоспоживання в порівнянні з 1-ядерними рішеннями. З метою доказу цього твердження наводиться слайд, який демонструє роботу 1-ядерного та 2-ядерного чіпів Cortex A9 під однаковою високим навантаженням. При цьому 1-ядерний процесор завантажений на 100% і працює на частоті 1 ГГц, що вимагає його роботи при максимальному напруженні 1,1 В. Таким чином, в процесі роботи чіп споживає одну умовну одиницю енергії P.
У той же час, при виконанні аналогічних завдань на 2-ядерному процесорі завдяки підтримці технології SMP навантаження розподіляється рівномірно між двома ядрами, у результаті чого кожна з них навантажено лише на 50%, і робоча частота чіпа складає 550 Мгц. У такому випадку, для його харчування потрібна напруга 0,8 В, а енергоспоживання чіпа знижується до 0,6 P. Таким чином, за рахунок використання 2-ядерного процесора вдається знизити рівень енергоспоживання чіпа на 40%. У разі ж виконання завдань, які не піддаються паралельній обробці на двох ядрах, неактивне ядро відключається, що не веде до споживання додаткової енергії.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн