Главная IT Новости MSI готує до випуску материнську плату для процесорів Sandy Bridge з чіпом HydraLogix
MSI готує до випуску материнську плату для процесорів Sandy Bridge з чіпом HydraLogix
Новости
Компанія MSI готує до виробництва материнську плату, призначену для спільного використання з процесорами Intel Sandy Bridge у виконанні LGA 1155, яка додатково оснащується чіпом LucidLogix HydraLogix. Нагадаємо, даний чіп має можливість використовувати в одній системі одночасно декілька відеоадаптерів, які засновані на графічних чіпах різних виробників. За попередньою інформацією, представленною ресурсом DonanimHaber, така материнська плата буде мати назву Big Bang Marshall.
msibigbangmarshallboardl
Розроблюванний пристрій грунтується на наборі системної логіки Intel P67.  Відеокарта використовує 18-фазну систему живлення, чоти слоти для установки модулів пам'яті стандарту DDR3 з частотою до 2000 МГц у двоканальної конфігурації, оснащена чотирма портами SATA2 (швидкість передачі даних до 3 Гб / с) і чотирма портами SATA3 (швидкість  до 6 Гб / с). Також данний пристрій містить вісім слотів PCI-Express x16 для встановлення дискретних відеокарт. В комплекті також є два гігабітних мережевих інтерфейсу Ethernet, інтегрований багатоканальний 7.1 звуковий чіп, кілька портів USB 3.0 і кілька додаткових коннекторів живлення. Пристрій має підтримку функції розгону системи OC Genie, яка активується шляхом натиснення однієї кнопки.

Очікується, що материнська плата MSI Big Bang Marshall надійде в продаж разом з офіційним анонсом процесорів Intel Sandy Bridge. Про орієновану ціну не повідомляється.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн