Главная IT Новости LG розширює Інтернет можливості своїх ТБ
LG розширює Інтернет можливості своїх ТБ
Новости
LG розширює Інтернет-можливості своїх ТБ

Компанія LG Electronics розширила інтернет-можливості своїх телевізорів за рахунок спеціальної функції NetCast Entertainment.
vudu-lg-hdtv
Прошивка платформи NetCast Entertainment телевізорів LG буде оновлюватись при вході на домашню сторінку Netcast автоматично. При підключеному телевізорі  до мережі Інтернет, на екрані з'явиться повідомлення про можливість апдейта. Час опдейту залежить  від швидкості підключення. Після апдейту NetCast Entertainment у власників телевізорів LG з'явиться доступ до цілого ряду нових онлайн-ресурсів,  керуючи за допомогою пульта дистанційного керування. До теперішнього часу мережеві можливості телевізорів LG дозволяли дивитися потокове відео на YouTube, дізнаватися прогноз погоди на Accuweather і переглядати фото через Picasa.
Серед програм, що з'явилися в новій прошивці, користувачам доступні: vTuner (інтернет-радіо), Accedo (з можливістю грати в казуальні ігри), MLB.TV (кращі моменти бейсболу), а також популярні соціальні мережі Facebook і Twitter.

Спеціально для українського ринку з'являться інтернет-сервіси «Яндекса»: меню Netcast Entertainment надає доступ до таких розділів, як «Яндекс.Новини», «Яндекс.Погода», «Яндекс.Пробки», «Яндекс.Котіровкі», «Яндекс.Фотки » і «Яндекс.Телепрограмма ». Кожен розділ являє собою сторінку, спеціально розроблену для відображення на великому екрані телевізора LG з дуже простою і інтуїтивно зрозумілою навігацією за допомогою пульта дистанційного керування.

Функція NetCast Entertainment доступна в серії LCD і LED телевізорів LG LX9500, LE8500, LX6500, LE7500, LE5500, LD750, LD650, а також серії плазмових телевізорів - PX960, PK960, PK760.

Для зручності навігації по великому інтернет-контенту в комплекті з флагманської моделлю телевізора LG LX9500 йде пульт дистанційного управління Magic Motion. Цей пульт діє як курсор комп'ютерної миші, що прискорює і спрощує навігацію. Щоб знайти потрібний контент, достатньо просто навести пульт на список опцій на екрані і натиснути кнопку «ОК».
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн