Главная IT Новости Керівництво HTC і Samsung впевнене в майбутньому домінуванні Android і Windows Phone 7 на ринку
Керівництво HTC і Samsung впевнене в майбутньому домінуванні Android і Windows Phone 7 на ринку
Новости
Керівництво HTC і Samsung впевнене в майбутньому домінуванні Android і Windows Phone 7 на ринку

htc-android-wpКерівництво HTC і Samsung, під час брифінгу з пресою  в Таїланді , озвучило про майбутнью стратегію компаній на ринку смартфонів. Представник HTC Наттават Воранопакул (Nattawat Woranopakul) наголосів на величезному потенціалі платформ Google Android і Microsoft Windows Phone 7, а також запевнів, що до 2012 року вони мають займати основну частину ринку. Хоча основнім чинником у просуванні власних продуктів він вважає фірмове програмне забезпечення, яке   відокремлює смартфони HTC від конкурентів, виділяє їх з маси аналогічних продуктів, повідомляє AsiaOne.
Глава відділу маркетингу мобільного підрозділу Samsung в Таїланді Сітхічок Нопчінабутр (Sitthichoke Nopchinabutr) також підтримав колегу і зазначив, що в 2011 році компанія має намір випустити 15-20 нових смартфонів на базі Android, Windows Phone 7 і bada, з акцент ом на платформі Microsoft. За словами Нопчінабутра, на кожні 50 смартфонів з WP7 на борту Samsung випустить не більше 24 Android-пристроїв і лише 5 bada-телефонів.

Інтерес до Windows Phone 7 цілком виправданий. Microsoft створила цікавий і оригінальний продукт. Може він  у чомусь і поступається конкурентам, але в компанія володіє ресурсами для подальшого розвитку проекту. Що до Android, то в США ця платформа вже займає перше місце, а на світовому ринку вона зайняла другу позицію після Symbian.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн