Главная IT Новости Jabra представила Bluetoth-гарнітуру з голосовим управлінням Stone2
Jabra представила Bluetoth-гарнітуру з голосовим управлінням Stone2
Новости
Jabra представила Bluetoth-гарнітуру з голосовим управлінням Stone2

Компанія Jabra розширила модельниий ряд бездротових гарнітур новою моделлю Stone2. Вона маэ форму оригінальної Jabra гарнитури, плюс містить в комплекті настільки ж незвичайний зарядний пристрій. Після установки в нього Stone2, вся конструкція нагадує морську гальку. Головна ж особливість нової моделі - це функція голосового управління.
06_jabrastone2
Базовими можливостями цієї особливості є можливість відповідати на дзвінки і припиняти розмову простими голосовими командами, а також гарнітура може визначати, хто дзвонить і повідомляти про це користувачеві. Таким само  можуть працювати і багато інших гарнітур, присутніх на ринку, але фірмова програмна платформа Jabra значно розширює можливості голосового управління. Зокрема, вона дозволяє за допомогою голосу взаємодіяти з електронною поштою, системою пошуку, SMS-повідомленнями і соціальними мережами.
Власники iPhone отримують додаткові функції. Наприклад, індикатор заряду батареї гарнітури. А також, компанія обіцяє в майбутьньому випустити спеціальний додаток для iOS, яке спростить настройку Stone2.

Як і Stone, автономний час роботи становить лише 2 години в режимі розмови. Будучи підключеною до комплектної зарядної станції, яка володіє власною акумулятором, Stone2 працює до восьми годин у режимі спікерфона. Повна зарядка гаджета здійснюється всього за 20 хвилин. У продаж пристрій поступить 21 листопада за ціною $ 129.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн