Главная IT Новости Google відкрила сервіс рекомендації закладів Hotpot
Google відкрила сервіс рекомендації закладів Hotpot
Новости
Google відкрила сервіс рекомендації закладів Hotpot

Google анонсувала новий сервіс рекомендацій Google Hotpot, що використовує рейтинги Google Places, і має допомагати користувачам знайти необхідні заклади в місті. До теперішнього моменту всі рейтинги в Places грунтувалися на оцінках зовнішніх джерел, таких, як Yelp, але тепер Hotpot даєможливість відвідувачам ставити оцінки закладам самостійно, використовуючи свій Google профіль. Після того, як користувач виставить кілька оцінок, Hotpot використовує цю інформацію для того, щоб порекомендувати інші місця, які можуть також сподобається.
googlehotpo
Користуючись контактною книгою Gmail можна знайти своїх друзів на Hotpot, що дозволяє сервісу використовувати інформацію і з їх профілів. Таким чином користувач зможе отримувати рекомендації, в яких з невеликою вагою будуть враховуватися і переваги його друзів.

Інтерфейс Hotpot дуже простий. На сторінці відображається фотографія закладу, рейтинг і кількість тих, хто проголосував людей. Користувач може залишити свій рейтинг або зберегти заклад для того, щоб переглянути ще раз пізніше. Також можна отримати швидкий доступ до історії і закладам з нещодавно виставленим рейтингом (як самим користувачем, так і його друзями).
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн