Главная IT Новости Google розробить плагін WebM для браузерів IE9 і Safari
Google розробить плагін WebM для браузерів IE9 і Safari
Новости
google-webMЗаява Google про відмову від підтримки H.264 було сприйнято багатьма в багнети. Мало хто зараз представляє наскільки популярним і поширеним в Інтернеті WebM може бути найближчим часом. Від цього буде залежати, як часто користувачі будуть випробовувати незручності при спробі перегляду відео на якому-небудь сайті. Схоже, що в Google всерйоз збираються просунути свій новий відеоформат, і тому хочуть найближчим часом додати його підтримку в браузери Safari і Internet Explorer 9. Саме користувачі цих програм знаходилися в підвішеному стані, після недавньої заяви компанії, оскільки в браузерах Apple і Microsoft до цих пір не було і не намічалося підтримки WebM.
Програмісти Google зараз працюють над розширенням, яке додасть підтримку WebM в IE9 і Safari, і таким чином всі популярні браузери зможуть працювати з новим стандартом відео.

Нагадаємо, що за всіма перевагами H.264, ховається і його головний прихований недолік - необхідність грошових відрахувань за використання. Найближчі кілька років кодек буде залишатися безкоштовним, проте потім, розробникам, що використовують його в своїх програмах, швидше за все доведеться виплачувати певні суми за використання патентних технологій. Саме тому в Firefox і Opera в першу чергу відмовилися від H.264.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн