Главная IT Новости Голова Xbox: наступний рік буде роком Kinect
Голова Xbox: наступний рік буде роком Kinect
Новости
Голова підрозділу Xbox, Стівен МакГіл, заявляє, що для ігрової консолі Xbox 360, наступний рік буде роком Kinect. Стівен МакГіл вважає, що незважаючи на велику кількість цікавих ігор, що очікується на Xbox в наступному році, успіх консолі  вже визначено саме наявністю нового контролера.
xbox360
МакГіл, береться стверджувати, що Kinect стане справжнім переворотом. Вже зараз мільйони власників Xbox придбали цей контролер, однак ігри під нього, ще тільки готуються, які по-справжньому розкриють потенціал Kinect.

Якщо говорити про потенціал контролера, то його вдалося побачити лише кілька тижнів після того, як Kinect з'явився у вільному продажу. Буквально за декілька днів були розроблені Open Source драйвера для стандартних операційних систем, після чого деякі можливості камери були покращені програмно. Найчастіше камеру Kinect використовували для створення нових систем інтерфейсів. Співробітники MIT, наприклад, розробили аналог інтерфейсу з фільму «Особлива думка».

Тиждень тому були розроблені офіційні драйвера Kinect для Windows і Ubuntu. У поєднанні з перехідником для підключення пристрою до ПК, а також з необхідним ПЗ, цей контролер вартістю близько $ 150 може зробити переворот не тільки в індустрії ігрових консолей.

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн