Главная IT Новости Freescale анонсувала 4-ядерні процесори для високопродуктивних пристроїв
Freescale анонсувала 4-ядерні процесори для високопродуктивних пристроїв
Новости
freescaleКомпанія Freescale представила випуск 4-ядерний процесор, орієнтований на застосування в складі високопродуктивних споживчих електронних пристроїв: портативних ігрових консолей, пристроїв віртуальної реальності, пристроїв запису і відтворення 3D відео, автомобільних інформаційних систем.
Такі процесори будуть анонсовані в рамках серії i.MX6. У даній серії планується випустити 1 -, 2 - і 4-ядерні чіпи, які націлені на застосування в пристроях, що мають різні вимогами до продуктивності. Наголошується, що такий підхід дасть змогу розробникам випускати різні моделі пристроїв, для яких може бути застосоване єдине програмне забезпечення, що дозволить здешевити процес розробки і впровадження новинок.

Серія процесорів i.MX6 базується на ядрі ARM Cortex-A9. Такі пристрої можуть працювати на частоті більше 1 Ггц. У нових 2 - і 4-ядерних процесорах Freescale серії i.MX6 також реалізовано три окремих графічних ядра: 3-D ядро, 2-D ядро і додаткове графічне ядро, призначений для зниження навантаження на 3-D ядро в ігрових додатках. Такі чіпи здатні забезпечувати одночасний запис і відтворення 3D відео з роздільною здатністю 1080p. При цьому, наголошується, що новинки є досить економічними рішеннями. Так, для мобільних пристроїв заявлено час автономної роботи до 24 годин при відтворенні HD відео і більше 30 діб - у режимі очікування.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн