Главная IT Новости Elpida анонсувала економічні модулі пам'яті DDR3 SO-DIMM
Elpida анонсувала економічні модулі пам'яті DDR3 SO-DIMM
Новости
Компанія Elpida представила нові модулі пам'яті стандарту DDR3 SO-DIMM, їх застосовують у складі ноутбуків.
elpidaАнонсовані модулі пам'яті мають 16 чипів пам'яті ємністю 2 Гб кожен, таким чином, сумарна ємність модуля становить 4 ГБ. При цьому ці чіпи пам'яті виробляються за нормами 30-нанометрового технологічного процесу. Модулі пам'ятіс поживають на 20% менше енергії в режимі експлуатації і на 30% менше енергії в режимі очікування в порівнянні з чіпами, виготовленими на базі 40-нанометровій технології. Таким чином, анонсовані новинки мають  однин з найменших рівнів енергоспоживання на ринку.
У результаті, експлуатації таких модулів пам'яті у складі ноутбуків, нетбуків або планшетів сприяє зниженню загального енергоспоживання системи, зниження рівня тепловиділення, а також збільшення періоду автономної роботи від одного заряду акумулятора. Робоча напруга живлення для представлених пристроїв становить 1,5 В. При цьому наголошується, що, незважаючи на зниження рівня енергоспоживання, нові модулі пам'яті забезпечують досить високу продуктивність, вони забезпечують пропускну здатність до 1866 Мб / с. Такі моделі можуть експлуатуватися при температурі навколишнього середовища від 0 до +95 градусів Цельсія.

Нові модулі пам'яті Elpida DDR3 SO-DIMM ємністю 4 Гб в даний час доступні у вигляді окремих зразків, а їх масове виробництво почнеться в першому кварталі 2011 року.

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн