Главная IT Новости eLocity анонсувала сім планшетів на базі NVIDIA Tegra і Google Android 3.0
eLocity анонсувала сім планшетів на базі NVIDIA Tegra і Google Android 3.0
Новости
Незадовго до проведення виставки CES 2011 компанія eLocity зробіла презентацію своїх майбутніх планшетів, хоча про характеристики новинок вона практично нічого не повідомила. Нагадаємо, що eLocity одним з перших випустив планшет на базі платформи NVIDIA Tegra 2 - A7.
eLocity-A7
Нові планшети eLocity оснащені більшим 10-дюймовим РК-дисплеєм. Модельний ряд складається одразу з сімох штук:: eLocity A10.1, A10.2, A10.3, A10.4, A10.5, A10.6 і A10.7. Відмінності один від одного, поки що, не відомі. Можливо, про це виробник розповість на CES 2011. Поки ж він заявив про підтримку «дуже високих»  показників дисплею пристроїв, використання SoC-системи Tegra 2 T-250 з двоядерним процесором і ще неанонсованої операційної системи Google Android 3.0.

Планшети eLocity  мають сенсорну панель з підтримкою Multi-Touch, USB-порти, вихід HDMI, веб-камера і слот microSD. Геджети можуть відтворювати картинку на зовнішній дисплей з роздільною здатністю 1080p. На даний момент це все, що відомо про майбутні продукти. Додамо, що eLocity не пропонувала у складі планшета A7 якийсь фірмової оболонки або оригінального ПЗ. Наразі планшет використовує чисту версію Android 2.2 і розробник не витрачає сили на адаптацію свого ПЗ.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн