Главная IT Новости E Ink анонсувала кольорову електронний папір
E Ink анонсувала кольорову електронний папір
Новости
E Ink анонсувала кольорову електронний папір

Потреба в кольорових пристроях для читання електронних книг назріла вже давно, а великий попит на планшети, які здатні виступати в якості E-Reader, лише прискорив інтерес публіки до такого роду продуктів. 03_E-Ink_ColorНа превеликий жаль, споживачам на даний момент доводиться вибирати між великою автономністю традиційних E-Reader на базі електронної чорно-білого паперу і кольоровим екраном планшета. Але в найближчому майбутньому проблема вибору встане не настільки гостро завдяки новому дисплею від E Ink.
Компанією E Ink був офиційно представлений перший кольоровий  дисплей на базі електронного паперу. Принцип його роботи аналогічний принципу роботи чорно-білого екрану E Ink. Матриця містить заповнені пофарбованим маслом мікрокапсули з електрично зарядженими частинками білими, але на ній також є тонкий оптичний фільтр, завдяки якому і формується кольорове зображення з використанням відбитого світла.
Точних технічних характеристик нового дисплея E Ink поки не повідомляла, але якщо врахувати, що в його основі лежить монохромна розробка, то і можливості будуть схожими. Відомо, що за швидкістю реакції матриця аналогічна новітньої чорно-білої E Ink Perl, яка на 20% швидше дисплеїв минулого покоління. Кількість відображуваних кольорів обчислюється тисячами, а енергоспоживання кольорового електронного паперу не відрізняється від такого у чорно-білою. Перший пристрій на базі нової розробки E Ink анонсувала китайська компанія Hanvon.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн