Главная IT Новости Для боротьби зі спамом в Hotmail додали підтримку аліасів
Для боротьби зі спамом в Hotmail додали підтримку аліасів
Новости
Влітку минулого року Microsoft почала активне оновлення поштового сервісу Hotmail, і з того часу раз на кілька місяців додає у свою службу нові цікаві можливості. Однією з останніх була представлена повна підтримка протоколу https , а тепер Hotmail навчився підтримувати аліаси.
hotm
Нова можливість працює так само, як в Gmail і деяких інших сервісах. Головне призначення аліасів - боротьба зі спамом, і зручніше управління входять потоком листів. Аліас представляє собою фактично альтернативний поштову адресу, але для його отримання не потрібно заводити додаткову обліковий запис. Отримавши аліас користувач може вказати в яку папку складати всю приходить на нього кореспонденцію.

Використовувати аліаси переважно в тих випадках, коли немає гарантії, що реєстрація на новому сайті не обернеться в майбутньому масовим розсиланням реклами. У такому разі замість справжнього поштової скриньки можна використовувати аліас, і в разі якщо вхідну кореспонденцію з часом необхідно буде відключити, то можна просто заблокувати цей аліас.

Користувачі Hotmail можуть додавати до 5 аліасів на рік. А загальна їх кількість не повинна перевищувати 15.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн