Главная IT Новости Crytek займеться випуском ігор для iOS
Crytek займеться випуском ігор для iOS
Новости
CrytekУ Crytek з'явилася вакансія для розробника ПЗ для iOS, про що компанія повідомила у відповідній заявці на сайті Develop . Для її центрального офісу у Франкфурті, Німеччина, потрібна людина, що має серйозний досвід розробки додатків для iPhone і iPad і здатний самостійно організувати весь процес, взаємодіючи з командами дизайнерів, програмістів і інших фахівців. Для якого конкретно проекту потрібно такий співробітник, компанія не згадує, але непрямі дані говорять про те, що це високоякісна 3D-гра. Зокрема, метою організації нової команди з найманим фахівцем на чолі є створення «високоефективного програмного коду» на базі OpenGL ES.
Таким чином, Crytek може стати третьою компанією, що випустила для ПК ряд вискотехнологічних ігор і вирішила випробувати сили на новій для себе платформі. До неї такий досвід успішно провели id Software і Epic Games. Перша випустила для iOS гру Rage: Mutant Bash TV, яка є певним сюжетним відгалуженням від комп'ютерного довгобуду і одного з самих очікуваних ігрових продуктів 2011 - Rage. Друга адаптувала для мобільної платформи Apple ігровий движок Unreal Engine 3 і випустила одну з найкрасивіших 3D-ігор для неї - Infinity Blade. За славам одного із засновників id Software Джона Кармак, продуктивність сучасних мобільних платформ краще, ніж у повноцінних ігрових консолей минулого покоління. Він навіть порівнює їх можливості з Wii і Xbox 360. При ефективній оптимізації коду можна домогтися аналогічного результату в плані графіки та якості виконання ігор.

Тенденція переходу ветеранів ігрового ринку на мобільну платформу і їх ігнорування спеціалізованих портативних консолей цілком очікуваною з огляду того, що за останні шість років ніякого прогресу в технічних можливостях останніх не спостерігалося. Хоча в цьому році на ринок вийде Nintendo 3DS , та й Sony планує випустити PSP нового покоління теж. Конкуренція буде спекотною.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн