Главная IT Новости Arctic Cooling розширила модельний ряд процесорних кулерів пристроєм Freezer 11 LP
Arctic Cooling розширила модельний ряд процесорних кулерів пристроєм Freezer 11 LP
Новости
Компанія Arctic Cooling оновила модельний ряд процесорних кулерів і анонсувала низькопрофільний пристрій Freezer 11 LP, орієнтований на застосування в компактних корпусах.
arctic-freezer
Представлена модель містить мідну основу, дві 6-міліметрові мідні теплові трубки, невелику радіаторну секцію, що складається з 50 алюмінієвих ребер, і 92-міліметровий вентилятор. На поверхню основи нанесений шар термопасти MX-2. Застосовуваний вентилятор використовує у своїй конструкції гідродинамічний підшипник Fluid Dynamik Lager. Вентилятор може змінювати швидкість обертання за допомогою широтно-імпульсної модуляції в діапазоні від 900 до 2000 об / хв, при цьому він створює повітряний потік до 27 кубічних футів в хвилину (до 46 м3 / ч), а рівень шуму заявлений на рівні 0, 4 сона. Кріплення вентилятора дозволяє знизити рівень вібрації. Такий кулер здатний охолоджувати процесори, значення показника розсіюваною потужності не перевищує 90 Вт. Пристрій сумісний тільки з процесорами Intel у виконанні LGA 755 і LGA 1156. Новинка має розміри 115x106x53 мм при масі 255 р. Відзначається, що дана модель може застосовуватись в компактних комп'ютерних корпусах, висота яких становить не менше 70 мм.

Новий низькопрофільний процесорний кулер Arctic Cooling Freezer 11 LP вже надійшов у продаж за рекомендованою роздрібною ціною на рівні $ 20 (без урахування податків). Новинка забезпечується 6-річною гарантією виробника.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн