Главная IT Новости AOC анонсувала дешевий Android-планшет
AOC анонсувала дешевий Android-планшет
Новости
За декілька  років компанія AOC зарекомендувала собе непоганим виробником недорогих і функціональних комп'ютерних РК-дисплеїв. Тепер же вона планує спрямувати сили на новий для себе ринок мультимедійних планшетів. Її перший пристрій такого роду також вигідно відрізняється привабливою вартістю, але особливо цікавими характеристиками він не блищить.
AOC-Breeze
Планшет, відомий під назвою Breeze оснащений 8-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю 800х600 пікселів. У переважній більшості випадків конкуруючі продукти мають більш вузьки екрани з роздільною здатністю 800х480 пікселів. У якості операційної системи використовується досить застаріла версія Google Android 2.1. Процесор у пристрої теж не самий потужний - це Rockchip з неназваною частотою роботи. Хоча для перегляду відео в стандартному дозволі його вистачить.
Також повідомляється про наявність в планшеті порту USB з підтримкою функції Host, модуля Wi-Fi 802.11b / g, 4 ГБ вбудованої флеш-пам'яті, слота microSD, динаміка і 3,5-міліметрового роз'єму для навушників.  Робота у автономному режимі до 6 годин, прослуховування музики - до 12 годин. У продаж AOC Breeze потрапить до кінця поточного місяця за ціною "нижче $ 200».

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн