Главная IT Новости Анонс Google Nexus Two може бути затриманий
Анонс Google Nexus Two може бути затриманий
Новости

Анонс Google Nexus Two може бути затриманий

03_Samsung-Nexus-TwoНаприкінці жовтня в Мережі з"явились чутки про те, що Google до кінця року планує випустити нову модель власного смартфона Nexus Two. Приблизно в той же час Samsung почала розсилати запрошення на спец захід, яке відбудеться 8 листопада, присвячене невідомому продукту на базі Google Android. У чергової порції чуток повідомлялося про те, що корейська компанія була обрана в якості виробника нового смартфона в лінійці Nеxus і саме він буде показаний 8 листопада. Тепер ці чутки опосередковано підтвердилися.

Анонімне джерело TechCrunch повідомив, що анонс Nexus Two буде затриманий і публіка не побачить цей апарат в понеділок. Його дійсно виробляє Samsung, але в останній момент інженери компанії виявили у пристрої апаратну проблему, з чим і пов'язана затримка. Наскільки критична несправність, поки не ясно.
Очікується, що Nexus Two буде працювати під управлінням новою операційної системи Google Android Gingerbread і стане першим із небагатьох пристроїв в якому застосована дана платформа. Нагадаємо, що в плані програмних оновлень аналогічним флагманом був і Google Nexus One. Апарат одним з перших отримав Android 2.2 і приваблював багатьох користувачів наявністю «чистої» версії ОС без сторонніх графічних оболонок і модифікованого ПО.

 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн