Главная IT Новости AMD розповіла про процесори Brazos
AMD розповіла про процесори Brazos
Новости
AMD розповіла про процесори Brazos

Компанія AMD провела презентацію процесорів,  які засновані на архітектурі Brazos. Вищезадана архітектура має на увазі розміщення на одному кристалі обчислювальних ядер Bobcat і графічного ядра, що володіє підтримкою DirectX11. В рамках архітектури Brazos будуть представлені процесори сімейств Ontario і Zacate, які відрізняються досить низьким рівнем енергоспоживання і тепловиділення. Вони застосовуються в ноутбуках і компактних настільних системах, ціна яких не перевищить $ 500.1289234887ZQWKAMWJFS_1_15_l
Процесори Ontario і Zacate стануть першими мікрочіпами серії APU (Accelerated Processing Unit) Fusion. Всього в рамках даної серії буде презентовано п'ять лінійок пристроїв, з різним рівнем продуктивності: Internet HD, Vision, Premium Vision, Ultimate Vision і Black Vision. Лінійка Internet HD може працювати в мережі Інтернет з різноманітніми сервісами та дивитись HD інтернет-відео. Лінійка Vision додатково надасть можливість запуску масових програм і казуальних ігор, перегляду DVD відео. Лінійка Premium Vision крім всього вище перерахованого також дозволить редагувати фото і відео, переглядати HD відео і диски Blu-ray, запускати масові ігри з підтримкою DirectX 11. Лінійка Ultimate Vision також забезпечить можливість створення і редагування HD відео, відтворення 3D Blu-Ray відео, запуску стереоскопічних ігор. Нарешті, лінійка Black Vision призначена для запуску найбільш вимогливих додатків і використання в професійних цілях.
Процесори архітектури Brazos стануть частиною лінійок початкового рівня Internet HD (Ontario) і Vision (Zacate), відрізняючись низьким енергоспоживанням. Так, процесори Ontario при рівні показника розсіюваною потужності 9 Вт позиціонуються як конкуренти чіпам Intel Atom і Celeron. У той же час більш потужні моделі Zacate при значенні TDP 18 Вт повинні складати конкуренцію процесорам Intel Pentium.
Що стосується технічних характеристик, то відомо, що всі процесори Brazos отримають 64 КБ (32 КБ для інструкцій і 32 КБ для даних) кеш-пам'яті першого рівня для кожного ядра і 512 КБ кеш-пам'яті другого рівня для кожного ядра. Також в процесор інтегрований контролер пам'яті стандарту DDR3 (підтримується робота стандартної й економічною пам'яті) з частотою до 1066 МГц. Такі пристрої отримають підтримку UVD3 і технології AMD-VTM. AMD випустить два процесори Zacate:
дешёвое продвижение сайтов * E-350 містить два обчислювальних ядра з частотою 1,6 ГГц і графічне ядро AMD Radeon HD 6310 з частотою 500 МГц (містить 80 потокових процесорів), TDP не більше 18 Вт;
* E-240 містить одне обчислювальне ядро з частотою 1,5 ГГц і графічне ядро AMD Radeon HD 6310 з частотою 500 МГц (містить 80 потокових процесорів), TDP не більше 18 Вт.

Також AMD представить два процесори Ontario:

* C-50 містить два обчислювальних ядра з частотою 1,0 ГГц і графічне ядро AMD Radeon HD 6250 з частотою 280 МГц (містить 80 потокових процесорів), TDP не більше 9 Вт;
* C-30 містить одне обчислювальне ядро з частотою 1,2 ГГц і графічне ядро AMD Radeon HD 6250 з частотою 280 МГц (містить 80 потокових процесорів), TDP не більше 9 Вт.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн