Главная IT Новости Acer анонсувала 3D монітор з інтегрованим передавачем для окулярів
Acer анонсувала 3D монітор з інтегрованим передавачем для окулярів
Новости
На виставці CES 2011 компанія Acer продемонструвала 3D монітор GN245HQ. Тепер же ця модель представлена офіційно, і незабаром очікується її поява в продажу.
acergn245hq
Новинка являє собою комплексне рішення для перегляду 3D, яке може використовуватися відразу ж після вилучення з коробки. Пристрій володіє підтримкою технології NVIDIA 3D Vision і містить в комплекті поставки всі необхідні компоненти для перегляду стереоскопічних зображень. Монітор Acer GN245HQ має діагональ екрану 24 дюйми і володіє підтримкою Full HD дозволу 1920x1080 точок і оснащується LED підсвічуванням матриці. Значення динамічної контрастності новинки заявлено на рівні 100000000:1, а час реакції матриці складає 2 мс. Частота оновлення екрану складає 120 Гц. Для підключення джерел сигналу використовуються інтерфейси DVI і HDMI 1.4a. Додатково пристрій оснащується інтегрованим інфрачервоним передавачем, призначеним для синхронізації з 3D окулярами на базі технології активного затвора. Такі окуляри входять до комплекту поставки. Відзначається, що в більшості присутніх на ринку 3D моніторів не передбачено можливості використання вбудованого синхронізатора з окулярами, що змушує користувача купувати окремий комплект 3D Vision.

Очікується, що монітор Acer GN245HQ надійде в продаж у країнах Європи в наступному місяці за рекомендованою роздрібною ціною близько € 430.
 
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн